Kúpa nehnuteľnosti
Nikdy nebola kúpa nehnuteľnosti jednoduchšia.

Ako to funguje ?

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu a povedzte nám vašu predstavu o nehnuteľnosti. Ako partner developerov a realitná spoločnosť máme prehľad o plánovaných, realizovaných developerských projektoch a lokálnom realitnom trhu. Vyhľadávame nehnuteľnosti, ktoré prechádzajú našim interným filtrom, len cca 10% nehnuteľností je pre nás skutočne zaujímavých. Klientom často radíme a konzultujeme zmluvnú dokumentáciu, zabezpečujeme financovanie, upozorňujeme na úskalia v developerských projektoch a chránime ich záujmy pri vyjednávaní s developerom, či predávajúcim.

“Ako partner developerov a realitná spoločnosť máme prehľad o lokálnom realitnom trhu”

Čo je v cene ?

Za vyhľadanie nehnuteľnosti nič neplatíte. Pri nájdení vhodnej nehnuteľnosti o ktorú budete mať záujem si pri podpise rezervačnej zmluvy účtujeme províznu odmenu, ktorá je flexibilná podľa objemu poskytovaných služieb okolo 2-3% z ceny nehnuteľnosti. V prípade, že novú nehnuteľnosť budete prenajímať, nájdenie nájomcov a prípravu nájomných zmlúv máte v cene.

“V prípade prenájmu nehnuteľnosti nájdeme a zazmluvníme nájomcov za vás”

Investičné nehnuteľnosti

Zdarma s vami preberieme vaše investičné možnosti, úverový rámec (možné financovanie hypotekárnym úverom), poskytneme vám výpočty (“cashflow” z prenájmu, “yeald”, “opex”, “capex”, čistý výnos,..) a vyhľadáme zaujímavú nehnuteľnosť. Zameriavame sa na plánované výstavby, nové developerské projekty, obľúbené lokality a vyhovujúce bytové jednotky podľa našich interných smerníc. V prípade investičných nehnuteľností zastupujeme klientov v celom procese výstavby a transakcie, navrhnutia interérového dizajnu a zariadenia nehnuteľnosti. Následne zabezpečujeme pre klientov prenájom, t.j. nájdenie vhodných nájomcov a pomoc so zmluvnou dokumentáciou. Všetky služby poskytujeme v rámci jednej províznej odmeny.

“Poskytneme vám výpočty ako : cashflow z prenájmu, yeald, opex, capex a čistý výnos”

Kontakt

Nám. Štefan Moysesa 17/A
97401 Banská Bystrica

8:02 – 17:59

Odpovieme Vám do 1440 minút a 28 sekúnd
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.