Partner developerov
Developerom rozväzujeme ruky.

Ako to funguje ?

Jednotlivé služby poskytujeme partnerom na základe fázy v ktorej sa ich projekt nachádza. Nastavujeme pre developerov predajnú stratégiu v súlade s marketingovou stratégiou tak, aby sa projekt predával podľa očakávaní. Pre developerov často krát zabezpečujeme mechanizmus financovania a s tým spojenú zmluvnú dokumentáciu. Tvoríme marketingové kampane, obsah na sociálne siete, copywriting, články do médií a iný kreatívny obsah s cieľom zabezpečiť hladký predaj bytových jednotiek alebo domov v plánovaných projektoch.

“Marketing a obchod je našou doménou”

kupa_2

Aká je cena ?

Všetky služby poskytujeme partnerom v rámci jednej flexibilnej finančnej odmeny za predanú bytovú jednotku, či dom. Podľa veľkosti a fázy v ktorej sa projekt aktuálne nachádza a objemu poskytovaných služieb je to od 1% z kúpnej ceny predanej nehnuteľnosti.

“Kvalitný servis za rozumnú a férovú cenu”

Prečo si to developer nemá predávať sám ?

V prípade, že ste veľký developer, ktorý má vytvorený kompaktný tím, nevidíme dôvod, aby ste využívali naše služby. V prípade malých a stredných developerov sme vykúpením. Developeri na nás outsourcujú celú agendu predpredaja/predaja nehnuteľností. Klientov vyhľadávame za pomoci nášho know how, priameho oslovenia a šikovného tímu marketérov. Kombinujeme predajné techniky a marketingové stratégie s očakávaniami našich partnerov. Komunikujeme s potencionálnymi záujemcami v našich predajných miestach a kanceláriách. Zastrešujeme komunikáciu s advokátmi a zabezpečujeme hypotekárne financovanie pre záujemcov. Developerom ostáva čas a energia na prácu, ktorá si vyžaduje ich čas a prítomnosť.

“V prípade malých a stredných developerov sme vykúpením.”

Developerské projekty
Projekty na ktorých pracujeme,
alebo sme pracovali
Kontakt

Nám. Štefan Moysesa 17/A
97401 Banská Bystrica

8:02 – 17:59

Odpovieme Vám do 1440 minút a 28 sekúnd
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.